Ładne reportaże ze ślubu

Zdjęcia ślubne, które zostały nam zaoferowane wydawały się być bardzo ładne. Moja dziewczyna powiedziała, że dokładnie takie mogłaby dostać po naszym ślubie oraz weselu. Mówiąc szczerze mieliśmy już wszystko bardzo dokładnie zaplanowane w taki sposób, że wiedzieliśmy, iż nasze wydarzenia, mimo tego, że zostało do nich jeszcze kilka tygodni będą w pełni zorganizowane.

Zamówienie reportażu ślubnego

reportaże ślubne - bydgoszczZależało nam przede wszystkim na tym, aby zdjęcia ślubne dostarczone były dla nas w tym samym tygodniu. Co ciekawe, fotograf dzięki temu, że zamówiliśmy u niego bardzo dużą sesję zdjęciową, która będzie trwać kilka godzin zaproponował nam darmową sesję jeszcze po ślubie, w plenerze. Coś takiego, jak reportaż ślubny, ale z takim wstępem właśnie przed weselem. Jak się dowiedzieliśmy takie zdjęcia ślubne są bardzo popularne i faktycznie większość par młodych w dzisiejszych czasach decyduje się na takie sesje, które nie do końca będą sztampowe, ale bardziej oryginalne i ciekawe. Zdjęcia ślubne oraz reportaże ślubne – bydgoszcz, które zamówiliśmy był w naprawdę atrakcyjnej cenie. Mimo tego, że faktycznie musieliśmy zapłacić kilka tysięcy złotych, to mieliśmy w tym dosłownie wszystkie usługi, którymi byliśmy zainteresowani. Fotograf nie dość, że zaproponował nam wykonanie i dostarczenie praktycznie kilkuset do tysiąca zdjęć w formie cyfrowej, to jeszcze kilkadziesiąt mogliśmy wybrać, aby nam je wydrukował. Dzięki temu wiedzieliśmy, że zdjęcia będą się na pewno dobrze prezentować.

Postanowiliśmy przede wszystkim sprawdzić danego fotografa w internecie, jednak po wpisaniu go w wyszukiwarkę mogliśmy zauważyć jedynie bardzo dobre opinie, które oczywiście sprawiały, że tym bardziej nie mogliśmy się doczekać zdjęć. Mieliśmy także parę pomysłów odnośnie sesji.

Katarzyna Piechowiak