Kurs angielskiego do matury

Wiele osób za późno zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest nauka. Skupiamy się na znajomych, budowaniu dobrych relacji z ludźmi ze szkoły i poświęcamy czas na głupoty. Myślimy, że na naukę przyjdzie jeszcze czas. Jednak ja wiedziałam, że to wszystko co robię, rokuje na moją przyszłość. Czasem odmawiałam sobie prostych przyjemności, żeby się uczyć.

Język angielski na kursie maturalnym

kurs angielskiego katowiceMimo tego, że dużo czasu spędzałam na nauce, jakoś cały czas mi czegoś brakowało. Obawiałam się, że nie zdobędę tylu punktów ile trzeba i starałam się doszkalać. Mama powiedziała, że może zapisać mnie na kurs angielskiego Katowice i bardzo się z tego powodu cieszyłam. Na angielskim zależało mi najbardziej, ponieważ obawiałam się słuchania. Nie mogłam zrozumieć wszystkich słów Anglików, dlatego, że nie byłam zbyt dobrze zaznajomiona z wydźwiękiem niektórych słów. Na kursie miało się to zmienić, ponieważ jak wiadomo, szkoły języka angielskiego działają na trochę innej zasadzie. Uczymy się przez różne ćwiczenia,lektorzy mówią do nas głównie w języku angielskim. Dlatego mieliśmy okazję bardziej się osłuchać i na tym tez zależało mojej mamie. Pierwsze zajęcia przebiegły w miłej atmosferze i tak szybko, że nie zauważyłam kiedy. Szkoła do której poszłam, mieści się w Katowicach w mieście już od kilku lat i wiele osób chwali to miejsce za podeście do uczniów. Uczą się tu zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze, nie ma tu granic wiekowych.

Na lekcjach, moja nauczycielka z normalnej szkoły ostatnio pochwaliła mój akcent i zapytała, gdzie nauczyłam się tak pięknie mówić. Koleżanki również były bardzo chętne do rozpoczęcia tego samego kursu co ja, gdy zobaczyły efekty mojej nauki. Ja również byłam bardzo zadowolona z tego, czego udało mi się nauczyć i nie bałam się już o wynik matury.

Karolina Nowek