Kupno wytrzymałych rękawic

Jestem szefem małej firmy remontowej. Zajmujemy się głównie remontowaniem pomieszczeń w prywatnych domach, czy też mieszkaniach. Bardzo dbam o swoją załogę, ponieważ są to świetni fachowcy i po prostu lepszych nie znajdę. Codziennie dostarczam im na budowę zgrzewki wody, batony energetyczne oraz nowe rękawice. Myślę, że jestem całkiem niezłym szefem.

Solidne rękawice dla ekipy remontowej

rękawice gloperOd kilku lat prowadzę niewielką, choć prężnie działającą firmę remontową. Nie jestem łasy na pieniądze, dlatego też nie dążę za wszelką cenę do szalonego rozwoju swojej działalności i posiadania kilkunastu ekip rozsianych po różnych placach budowy. Jestem człowiekiem spokojnym, któremu wystarcza obecna, pokaźna pensja. Swoich pracowników również bardzo dobrze wynagradzam. Oprócz tego mogą liczyć na codzienne dostawy wody oraz słodkości, które dodadzą im energii. Co więcej, na co dzień moja ekipa remontowa wyposażana jest przeze mnie w nowe rękawice Gloper. Są one wykonane z materiałów rewelacyjnej jakości, przez co komfortowo im się w nich pracuje. Nie ma także ryzyka, że ich dłonie ucierpią poprzez kontakt z nieprzyjemnymi materiałami. Moi pracownicy bardzo sobie je chwalą, toteż je ode mnie otrzymują. Kupuję je codziennie w tej samej hurtowni, przez co otrzymuję dobre upusty. Prowadzenie własnej firmy w taki sposób sprawia mi bardzo dużo satysfakcji. Cieszę się, że jestem jej szefem.

Kiedy pracownicy chwalą mnie jako szefa, momentalnie uśmiech pojawia się na mojej twarzy. Odkąd tylko pamiętam, chciałem prowadzić firmę w taki sposób, w jaki ją prowadzę. Dbanie o pracowników, które przejawia się, chociażby w kupowaniu im codziennie porządnych rękawic Gloper, jest dla mnie zupełnie naturalne. Cieszę się, że mogę im w ten sposób pomagać.

Łukasz