Kup altanę ogrodową z podłogą

 

Kupując altanę ogrodową należy zwrócić uwagę na to, czy jest ona z podłogą czy bez. Najczęściej altany mają podłogę wykonaną z drewna, czyli podobnie jak cała altana. Można również kupić altanę, którą montuje się do jakiegoś podłoża. Wtedy podłogę trzeba przygotować we własnym zakresie. Najłatwiej jest po prostu zdecydować się na wersję z podłogą.

Altanę z gotową podłogą zamontujesz samodzielnie

altanka ogrodowa z podłogąKupienie altany bez podłogi wymaga dużej ilości pracy przy jej zamontowaniu. Trzeba sobie samodzielnie zrobić podłogę. I tak naprawdę to podłogę można zrobić z desek albo elementów brukowanych. Do takich altan najlepiej sprawdzi się kostka brukowa, którą trzeba sobie położyć we własnym zakresie. Wszystko jest o wiele prostsze, jeśli zdecydujemy się na zakup kompletnego wyposażenia ogrodu. Każda altanka ogrodowa z podłogą jest prosta w montażu, bo praktycznie można ją postawić w dowolnym miejscu. Nawet taką altanę lepiej postawić na utwardzonym podłożu, ale gotowa podłoga umożliwia postawienie jej w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki rozwiązaniu z podłogą zyskujemy więcej czasu, który trzeba poświęcić na zrobienie podłogi samodzielnie. Wersje z gotową podłogą są trochę droższe od tych altan bez podłogi, ale to zupełnie naturalne. Altany z podłogą świetnie nadadzą się też na taras, jeśli jest on odpowiednio duży. Dzięki połączeniu tarasu z altaną zyskujemy świetną przestrzeń do letniej rekreacji i wypoczynku. Producenci altan mają w swojej ofercie zarówno takie z podłogą jak i bez.

Kupując altanę nie ma się nad czym zastanawiać i lepiej wybrać wersję z gotową podłogą. Można taką altanę postawić w dowolnym miejscu i od razu korzystać z komfortu, jaki oferuje. Altana z podłogą pozwala zaoszczędzić sporo czasu na montażu, a co najważniejsze to umożliwia montaż we własnym zakresie.

 

Agata Hurt