Kross Hexagon to wybór nie tylko dla profesjanalistów

 

Rowerowe przejażdżki, a także wycieczki górskimi trasami – właśnie tak warto zacząć budować swoją formę w nadchodzącym sezonie. Jednak nie każdy rower jest dopasowany właśnie do nas, dlatego warto wybrać taki, który będzie jak najbardziej uniwersalny.

Wysokiej klasy Kross Hexagon to najlepszy wybór

kross hexagon r5Jeżeli chcemy kupić rower, który spełni się jako ten przeznaczony zarówno do jazdy po mieście, jak i cięższych warunkach terenowych, to Kross 5.0 jest idealnym wyborem. Rower spełnia wszystkie kryteria, sprzętu przeznaczonego do jazdy rekreacyjnej. Za płynną i dokładną zmianę przełożeń, odpowiada układ napędowy z 24 – biegową przekładnią. Tylna przerzutka to Alivio, która została wykonana w technologii Shadow, która eliminuje praktycznie każdą możliwość mechanicznego uszkodzenia. Hamulce tarczowe sprawdzonego roweru kross hexagon 5.0, gwarantują bezpieczne i sprawne wytracanie prędkości, praktycznie na każdej powierzchni, ich pełna nazwa to Shimano BR – M375. Lekka aluminiowa rama, o odpowiedniej sztywności gwarantuje lepsze dopasowanie się do warunków terenowych. Amortyzator SR Suntour, zapewnia większą stabilność jazdy i doskonałe tłumienie drgań, a odpowiednio wyprofilowane opony zapewniają znacznie większą przyczepność i komfort przy skrętach, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Jest dostępny w pięciu rozmiarach ramy: XS, S, M, L, XL oraz dwóch wariantach kolorystycznych. Rower Hexagon Kross to wybór dla średnio zaawansowanych rowerzystów, którzy na pewno będą zadowoleni z dokonanego wyboru.

Jeżeli szukasz roweru, który nie będzie drogi i będzie spełniał wszystkie wymogi, jak komfort i bezpieczeństwo, to Hexagon 5.0, jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Nowoczesny osprzęt, w jaki został wyposażony rower i lekka aluminiowa rama, czynią go jednym z najlepszych sprzętów w swojej klasie.

 

Michał Siermierczyk