Korzystamy z luksusowej sauny

Miasto Jasło staje się coraz popularniejsze wśród turystów. Zachęca między innymi miłośników architektury czy osoby preferujące spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jedną z atrakcji są Jasielskie skałki, czyli dobrze wyeksponowane sztuczne odsłonięcie znajdujące się przy terenie rekreacyjnym. Jest ono zbudowane z kompleksu piaskowców, łupków i wapieni jasielskich, gdzie w ramach prowadzonych badań odkryto liczne odciski ryb.

Najciekawsze atrakcje Jasła

luksusowa sauna - jasłoZe względu na szereg atrakcji w Jaśle, znacznie rozbudowana została także baza noclegowa. Obecnie mamy możliwość zarezerwowania zarówno tańszych miejsc noclegowych, jak na przykład pensjonaty, a kończąc na wysokiej klasy hotelach. Jeżeli interesuje nas luksusowa sauna – jasło jest odpowiednim miejscem do znalezienia noclegów. Uznaje się również, że Jasło jest stolicą odrodzonego winiarstwa w Polsce. Przez samo miasto, jak i jego okolicę, przebiega Jasielski Szlak Winny, który obecnie jest tworzony przez szesnaście winnic. Lokalne wina można dostać również w hotelach, a dodatkową atrakcją są odbywające się corocznie Międzynarodowe Dni Wina. Jest to jedna za największych w kraju imprez winiarskich. W trakcie tego winiarskiego festiwalu prezentowane są liczne winnice z kraju oraz zagranicy. Dni Wina stanowią święto ziemi jasielskiej, w czasie których możemy lepiej poznać kulturę, sztukę ludową, tradycje oraz zwyczaje okolicy.

Osoby, które chciałyby wiedzieć, co dzieje się w mieście w czasie ich pobytu, mogą skorzystać z aplikacji mobilnej. Jest to kompleksowy informator dotyczący Jasła, w zakresie wydarzeń w mieście, repertuaru kin, koncertów, wystaw czy innych wydarzeń kulturalnych. Jest to aplikacja, która wskaże nam miejsca, w których możemy odpocząć po dniu pełnym wrażeń w czasie zwiedzania miasta. Dzięki temu poza miejscem noclegowym odkryjemy wiele atrakcji.

Więcej na: https://www.domkiwbeskidach.pl/

Machiasz Nowicjusz