Jaką pościel dla dziecka wybrać?

 

Dziewczynki bardzo łatwo identyfikują się z bohaterkami bajek. Przeżywają ich przygody, przebierają się w charakterystyczne dla nich stroje, a na ścianach wieszają plakaty z ulubionymi postaciami. To całkowicie normalne i charakterystyczne dla wszystkich dzieci.

Pościele z bohaterami bajki Miraculum

pościel miraculumCo pewien czas rodzi się moda na określone tytuły bajek. Dzisiaj, wśród najpopularniejszych tytułów bryluje francuska bajka Miraculum. Jest to opowieść o nastolatce Marinette, która oprócz przeżywania prywatnych rozterek, z reguły sercowych, jest super bohaterką. W momencie gdy jej bliscy lub miasto są zagrożeni, ze zwykłej dziewczyny przeistacza się w dziewczynę, która ubrana jest w strój biedronki. Ma oryginalną moc oraz atrybuty super bohaterki. Pościel Miraculum umożliwi fankom tej bajki zasypianie w otoczeniu swojej ulubionej bohaterki. Dla nas to prozaiczna sprawa, jednak dla dziecka, właściwie dobrana pościel, ma bardzo duże znaczenie. Pościele z tej serii zawierają nie tylko postać samej Marinette, ale również jej towarzysza Czarnego Kota oraz towarzyszących im w przygodach, postaci. Pościel jest w stu procentach bawełniana, a komplet zawiera cztery elementy: trzy poszwy na poduszki – jedną na dużą, dwie na małe oraz poszwę na kołdrę. Na poduszkach i na kołdrze mogą być różne motywy, ale są komplety tylko z jedna postacią. Wszystkie dostępne modele znajdziemy bezpośrednio na stronach producentów oraz autoryzowanych dystrybutorów. Kupując pościele u nich mamy gwarancję, że produkt jest oryginalny i certyfikowany.

Właściwie dobrana pościel jest kluczowa dla wystroju pokoju dziecka. Kupując taką, która zawiera nadruki ulubionych postaci, sprawiamy dziecku naprawdę wielką radość. A ono odwdzięczy się nam nie tylko uśmiechem, ale również spokojnym snem.

 

Damian Pałownik