Jak wybrać dobry kalendarz trójdzielny?

Wybierając różnego rodzaju kalendarze ścienne mamy całą gamę ofert do wyboru. Na pierwszy rzut oka dla osób początkujących będą się one różnić tylko i wyłącznie ceną. Jednak kiedy zbliżymy wzrok bliżej, to poznamy dokładną specyfikę każdego z nich. Przy kalendarzach trójdzielnych przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na wymiary oraz plecki kalendarza czy samo wykończenie.

Jakie wymiary powinien mieć kalendarz trójdzielny?

Kalendarze trójdzielne dla firmKażdy kalendarz jest inny i został zaprojektowany w inny sposób. Musimy spojrzeć na wymiary całego kalendarza, jak również poszczególnych jego części. Na polskim rynku możemy spotkać się z kalendarzami o różnych wymiarach główki oraz plecków, które razem z kalendariami tworzą dopiero cały kalendarz. Jakie powinny mieć wymiary kalendarze trójdzielne dla firm? Dobry kalendarz trójdzielny powinien mieć odpowiednie wymiary tak, aby było go dobrze widać na ścianie. Powinien również być przystosowany do naszych własnych potrzeb, ponieważ to my cały rok będziemy go używać. Jakie powinny być kalendaria w kalendarzu trójdzielnym? Kalendarze trójdzielne dla firm wyglądają ładnie i estetycznie. Każdemu mogą się podobać różne wzory kalendaria i musimy na niego zwrócić szczególną uwagę. Podstawowym elementem, na który zwracamy szczególną uwagę jest numeracja tygodni, a także podpisane imieniny. Niektóre kalendarze posiadają dodatkowo wielojęzyczność, a także rozpisane szczegółowo święta w różnych państwach Unii Europejskiej. W naszym polskim kalendarzu znajdziemy wszystkie te elementy.

Na koniec warto również pamiętać o wykończeniu, aby kalendarz miała odpowiedni otwór do powieszenia go na ścianie. Możemy również zamontować specjalne mocowanie na gumkę, które są bardzo często wykorzystywane. Możemy również zdecydować się na te kalendarze bezgumkowe, ale wtedy mogą one odpadać od kalendarza.

Katarzyna Piechowiak