Internetowy kreator stoisk targowych

Poszukując producenta, który dobrze zaprojektuje i na podstawie stworzonej wizji stworzy idealne stoisko wystawiennicze warto poszukać opcji, które dadzą nam możliwość zrobienia własnego projektu wymarzonego stoiska. Oferuje nam to jedna z firm zajmujących się produkcją i sprzedażą stoisk, a także organizowaniem wydarzeń w jednej z największych hal targowych w Polsce.

Wykreuj swoje własne stoisko wystawiennicze

Stoiska wystawienniczeNa stronie dużego przedsiębiorstwa zajmującego się budowaniem stoisk oraz organizowaniem wydarzeń takich, jak targi czy eventy znaleźć możemy kreator stoiska. Jest to aplikacja internetowa, dzięki której własnoręcznie zaprojektujemy nasze wymarzone stoiska wystawiennicze, które potem możemy oddać do dokładnego odwzorowania w praktyce przez firmę. Kreator stworzony został za pomocą zintegrowanego środowiska Unity, które to służy głównie do tworzenia gier komputerowych, ale można dzięki niemu wdrożyć również takie aplikacje, jak kreator. Otwierając tę aplikację otrzymujemy na początek wybór rodzaju stoiska. Następnie przy pomocy odpowiednich przycisków ustalamy jego szerokość oraz długość. Kolejny etap jest najbardziej rozbudowany, ponieważ możemy w nim wybrać kolorystykę, a także przyszłe wyposażenie. Ustawić możemy logo oraz napisy, jakie mają otaczać nasze stoisko. Wszystko to wykonamy wykorzystując wiele dostępnych narzędzi, między innymi przybliżenie i oddalenie widoku, projektowanie na płaszczyźnie lub w trójwymiarze, a także wykorzystanie widoku kamery, aby obejrzeć nasz projekt ze wszystkich stron i w wielu perspektywach. Gotowy projekt możemy jednym kliknięciem przesłać sobie na maila albo od razu przekierować do wyceny przez przedsiębiorstwo.

Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą opierać się na pomysłach producentów, a chcą zamówić w stu procentach przez siebie wymyślone stoisko. Korzystanie z kreatora sprawi, że wystawcy na targach będą posiadać spersonalizowane i zachęcająco wyglądające dla klientów stoiska, które na pewno nie zostaną przez nikogo przeoczone.

Maciej Brzęczyszczykiewicz