Innowacyjny szampon w kostce

Nowoczesny, ekologiczny preparat, jakim jest mydło do włosów w kostce, świetnie wyrównuje ich pH oraz działa na nie odżywczo. Idealnie nadaje się do suchych i zniszczonych włosów. Produkt jest wypełniony naturalnymi składnikami, które cudowne działają na suche, matowe włosy, które pozbawione są blasku.

Zastosowanie mydła do włosów

mydło do włosówFani produktów naturalnych z pewnością słyszeli już o szamponie w kostce do włosów, który jest super wydajne. Mydło do włosów ma świetny, naturalny skład, ponieważ zawiera on białą i różową glinkę, ocet jabłkowy, olej z łubinu, czy też olej z pestek wiśni. Szampon posiada również witaminy, inulinę oraz puder tulsi. Składniki zawarte w produkcie świetnie oczyszczają skalp z łoju i resztek produktów do pielęgnacji. Włosy po myciu są miękkie i gładkie. Dzięki temu, że szampon dobrze się pieni, jest bardzo wydajny. Szampon w kostce to super alternatywa dla osób, które działają proekologicznie i dość mają już wszechobecnego plastiku. Szampon poza tym, że świetnie oczyszcza skórę głowy, to świetnie działa na włosy, wzmacniając je u nasady, dzięki czemu będą one rosły zdrowsze. Glinki zawarte w mydle mają zbawienne działanie na skórę głowy oraz włosy. Biała glinka detoksykuje skórę, przywraca jej równowagę i reguluje pracę gruczołów łojowych. Jej działanie stymuluje również mieszki włosowe do wzrostu. Skóra głowy jest oczyszczona i odświeżona. Różowa glinka łagodzi skórę i zmiękcza włosy.

Baza myjąca w mydle jest stworzona z oleju kokosowego, który ma świetnie właściwości pielęgnacyjne. Bardzo dobrze rozpuszcza brud oraz pielęgnuje włosy. Ocet jabłkowy wyrównuje pH skóry i włosów nadając im blasku i sprężystości. Emulgatory zawarte w produkcie są delikatne nawet dla osób ze skórą skłonną do podrażnień.

Karolina Nowek