Innowacyjne promienniki gazowe

Zaczęły zbliżać się chłodne dni i siedzieliśmy w pracy odczuwając duży dyskomfort. Powoli robiło się coraz zimniej. Wiadomo, że wydajność w takich warunkach była niższa, mieliśmy wręcz skostniałe dłonie. Bardzo szybko zaczęło robić się zimno. Szef na szczęście zauważył nasz dyskomfort i w końcu postanowił coś zmienić. 

Promiennik gazowy w firmie

promienniki gazowe ceramiczneMyśleliśmy, że ciężko będzie ogrzać taką halę. Jednak bardzo szybko okazało się,  że szef znalazł sposób na odpowiednie ogrzewanie. Zamówił dla nas promienniki gazowe ceramiczne czyli ogrzewanie, które często jest wykorzystywane na dużych przestrzeniach, przy wysokich sufitach. Kiedy dowiedzieliśmy się, że postarano się dla nas o ogrzewanie, od razu się ożywiliśmy. Nie wiedzieliśmy dokładnie, jak takie ogrzewanie działa i od razu zaczęliśmy wyszukiwać informacji na ten temat. Promienniki gazowe najczęściej wykorzystywane są w dużych halach, restauracjach, czy innych miejscach użytkowych. Powierzchnie promienników zabezpieczane są przed korozją, dlatego można mieć pewność, że urządzenie będzie służyło bez szwanku przez wiele lat. Promienniki wyposażone były w regulator temperatury, tak więc ich obsługa nie była skomplikowana. Każdy z nas spokojnie by sobie z tym poradził. Wszystko było odpowiednio zabezpieczane, żeby zapobiec wyciekom gazu, nie trzeba było się więc o to martwić. Promienniki przechodziły odpowiednie testy bezpieczeństwa.

O wiele lepiej pracowało się nam kiedy w pomieszczeniu było ciepło. Promienniki zadziałały natychmiast i aż przyjemnie było czuć ciepło rozchodzące się po ciele. Urządzenie to ogrzewało nawet ściany i naprawdę bardzo dobrze się sprawowało. Praca w końcu stała się przyjemnością, nawet w takie chłodne dni. Szef zadbał o nasz komfort pracy i bardzo nas to cieszy.

Mikołaj Grzegorczyk