Gotowe namioty w zestawach growbox

Samodzielna uprawa roślin w domu staje się coraz bardziej popularna. Wcale nie musimy mieć własnego domu z ogródkiem by móc uprawiać roślinki, warzywa oraz niektóre zioła. Obecnie w sklepach ogrodniczy mamy bardzo duży wybór zestawów do samodzielnej uprawy roślin w warunkach domowych.

Zestaw do uprawy roślin

gotowe zestawy growboxJeśli chodzi o gotowe zestawy growbox mamy ich duży wybór. Takie profesjonalne zestawy nadają się do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych takich jak domy, garaże czy nawet piwnicę. Oczywiście dla osób początkujących zestawy są trochę bardziej uboższe. Natomiast takie osoby dopiero uczą się u takiej uprawy i w pełni profesjonalne zestawy dla prawdziwych zawodowców idealne będą na późniejsze okres naszej nauki. Przede wszystkim najważniejsze jest szczelny namiot bo on odpowiada za optymalny klimat do uprawy, wzrostu oraz kwitnięcia różnych roślin. Dodatkowo oświetlenie również ma bardzo duże znaczenie i w skład jego wchodzą żarówki oraz odbłyski. Podstawą na wyposażeniu każdego dobrze zaopatrzonego zestawu to oczywiście filtr węglowy oraz wentylator. Niektóre zestawy posiadają także zapotrzebowanie na nawozy. Polecane growboxy łącza się z naszym telefonem za pomocą specjalnej aplikacji dzięki czemu możemy mieć podgląd do stopnia wilgoci wewnątrz namiotu.

Jeśli jesteśmy osobami początkującymi to oczywiście możemy zakupić zestawy mniejsze. Oczywiście ale także wyposażone są we wszystko, czego potrzebują rośliny na każdym etapie wzrostu. Od momentu siewu aż po owocowanie. Wiele firm oferuje swoim klientom nie tylko zestawy początkująca ale także dla zaawansowanych osób, które z uprawą roślin mają już więcej do czynienia. Oczywiście zestawy zaczynają się od kwoty 500 zł, a mogą kosztować nawet 3000 lub nawet 4000 złotych.

 

rabartosz