Gdzie są dostępne lustra w stylu retro

Moja przyjaciółka wspierała mnie w każdej sytuacji i byłam jej za to wdzięczna. Paulina była cudowną dziewczyną i na mnie też mogła liczyć. Dużo czasu spędzałyśmy razem i dogadywałyśmy się jak siostry. Paulina miała nieco inny gust niż ja, ale przynajmniej coś nas od siebie odróżniało.

Zakup lustra w sklepie internetowym 

lustro retroPaulina wyjechała na studia do Bydgoszczy, gdzie wynajęła przytulną kawalerkę. Poprosiła mnie, żebym pomogła jej ją urządzić, co mnie nieco zaskoczyło, ponieważ przecież miałyśmy różne gusta. Zgodziłam się jednak, gdyż było to dla niej bardzo ważne. Paulina bardzo chciała mieć w mieszkaniu zawieszone lustro retro na ścianie i poszukiwała go usilnie. Ja nie miałam pojęcia gdzie w Bydgoszczy dostępne w sprzedaży były lustra w stylu retro, ale pomagałam przyjaciółce w poszukiwaniach. Ostatecznie jeden ze sprzedawców, który pracował w dużym sklepie polecił nam zakupy przez internet, gdzie było wiele większy wybór. Obiecałam przyjaciółce, że znajdę dla niej takiej lustro. W sklepie internetowym, który polecił mi ten sprzedawca był tak duży wybór luster, że poprosiłam Paulinę, aby samodzielnie dokonała wyboru. Paulinie spodobało się najbardziej jedno lustro, które koniecznie chciała mieć. Zamówiłam je więc i zaznaczyłam, że to prezent ode mnie. Paulina była zachwycona a ja cieszyłam się, że mogłam zrobić jej taki prezent. Lustro było piękne i duże. Nie dziwiłam się, że przyjaciółka tak bardzo chciała je kupić.

Lustro dotarło po dwóch dniach i Paulina od razu zawiesiła je na ścianie. Wysłała mi też zdjęcie zrobione telefonem komórkowym, żeby pokazać jak to lustro pasowało. Zamierzałam odwiedzić ją w sobotę i wtedy też będę miała okazję osobiście wszystko zobaczyć. Z Pauliną zamierzałam spotykać się regularnie.

 

Maciej Brzęczyszczykiewicz