Gdzie najbardziej lubię fotografować młode pary

 

Praca fotografa jest jedną z tych, które nigdy się nie nudzą. Praktycznie każde zlecenie wygląda inaczej, w związku z czym mogę do każdego klienta podejść indywidualnie. Mam nawet listę miejsc, w których najlepiej fotografuje mi się pary jadące ze ślubu na wesele.

Sesje ślubne w najpiękniejszych zakątkach Bydgoszczy

sprawdzony fotograf ślubny z bydgoszczyNiesamowicie cieszy mnie jedna rzecz w związku z moją pracą. Ludzie nie lubią być tacy sami, jak wszyscy inni. Każdy chce, by jego sesja ślubna wyglądała wyjątkowo i niezwykle. To z kolei bardzo mi się podoba. Ponieważ jestem kreatywnym artystą, zawsze potrafię odpowiednio doradzić moim klientom. Prowadzę nawet album ze zdjęciami z różnych miejsc, które najbardziej przypadły mi do gustu i pytam, czy którakolwiek lokalizacja odpowiada moim klientom. Zwykle wskazują na zdjęcie, które najbardziej im się spodobało, i to właśnie tam umawiamy się na sesję ślubną. Jako dostępny dobry fotograf ślubny z Bydgoszczy dobrze wiem nawet o której godzinie pojechać w dane miejsce, by uzyskać najlepsze możliwe tło. To właśnie dzięki temu jestem jednym z najlepszych fotografów w całym rejonie. Wiem, że całe mnóstwo moich klientów przychodzi do mnie dlatego, że kiedyś obsługiwałem ich znajomych czy członków rodziny, i byli bardzo zadowoleni ze współpracy ze mną. Ja z kolei zawsze wyznaję jedną zasadę – obsługuję ludzi dokładnie w taki sposób, w jaki ja chciałbym być obsłużony. Staram się jak mogę, by każdy kto pozuje przed moim obiektywem był szczerze zadowolony i usatysfakcjonowany.

Kolejny rok udało mi się zakończyć z całą masą zadowolonych klientów. Wiem, że to jest tylko i wyłącznie moja zasługa – w końcu to ja wybieram tło, mówię jak kto ma stać oraz co ma być widoczne na zdjęciu. Efekt często przekracza nawet moje oczekiwania.

 

Halina Trolembska