Funkcjonalne i solidne meble sklepowe

 

Wyposażenie sklepów powinno wychodzić naprzeciw oczekiwaniom właściciela oraz docelowej grupy klientów. Najlepiej, jeżeli rodzaj mebli współgra z branżą – możliwe są różne rozwiązania, w zależności od tego, jaki asortyment ma być wyeksponowany.

Profesjonalne meble sklepowe w Poznaniu

mago PoznańDostępne są dwustronne konstrukcje, które umożliwiają ulokowanie na półkach dużej ilości produktów. Takie przestronne systemy regałowe zapewniają klientom swobodę szczegółowego zapoznania się z oferowanym asortymentem. Specyficznym i bardzo trafnym rozwiązaniem są tzw. gondole sklepowe, umieszczane zwykle w strategicznej części sklepu. Gondole zwracają na siebie uwagę sposobem wykonania – ciekawą konstrukcją, pomysłowym rozmieszczeniem półek i zastosowaniem niebanalnych kolorów. Przyciągające wzrok regały przeznaczane są także na warzywa i owoce, które wyeksponowane są w estetycznych skrzynkach, w widocznym miejscu sklepu. Realizacje mago Poznań to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Każdy ukończony projekt poparty jest wieloletnim doświadczeniem w branży. Stosowane są tylko trwałe i solidne rozwiązania – konstrukcje z metalu i drewna, elementy z hartowanego szkła. Dla podkreślenia walorów produktów stosowane jest często oświetlenie LED, które stanowi również czynnik dekoracyjny sklepu. W zależności od potrzeb, można oczywiście dopasować wymiary regałów i rodzaj konstrukcji. Odpowiednio zagospodarowana powierzchnia sklepu wpływa także na budowanie wizerunku firmy.

Szerokie możliwości w zakresie wyposażenia sklepów pozwalają na sprecyzowanie oczekiwań i stworzenie aranżacji odpowiadającej specyfice branży. Przemyślany wcześniej projekt będzie z pewnością doskonale eksponował oferowane produkty i stanowił atrakcyjny element wizualny sklepu.

 

rabartosz