Eleganckie wnętrze z podświetlanym sufitem

Zakup mieszkania był dla nas spełnieniem marzeń. Zdecydowaliśmy się na lokum wymagające małego remontu, ponieważ chcieliśmy dopasować wszystkie wnętrza do swoich potrzeb. Na samym początku zastanawialiśmy się nad tym, jaki styl się nam najbardziej podoba. Ostatecznie postawiliśmy na połączenie elegancji i nowoczesności.

Podświetlany sufit w stylowej aranżacji

sufit napinany z podświetleniemPodczas wybierania elementów do każdego pomieszczenia staraliśmy się postawić na połączenie praktyczności oraz ciekawego stylu. Podczas poszukiwań natrafiliśmy na kilka oryginalnych rozwiązań, które postanowiliśmy zastosować w swoim nowym mieszkaniu. Bardzo spodobał się nam sufit napinany z podświetleniem. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy czegoś takiego w mieszkaniu, jednak od razu wiedzieliśmy, że chcemy coś takiego u siebie. Taki sufit nie tylko wygląda świetnie, ale jego oświetlenie sprawia, że dane pomieszczenie staje się o wiele ładniejsze i bardziej oryginalne. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie w salonie, ponieważ w tym pomieszczeniu będziemy pewnie spędzać najwięcej czasu. Będzie również spełniało funkcję pokoju gościnnego, więc chcieliśmy zrobić jak najlepsze wrażenie na odwiedzających nas osobach. Zamówiliśmy sufit napinany wykonany zgodnie z wymiarami pomieszczenia, by mieć pewność, że będzie do niego doskonale pasować. Dzięki temu całość wygląda naprawdę świetnie.

Wybraliśmy sufit wykonany z trwałego materiału, który ładnie się prezentuje. Dodatkowe oświetlenie sprawia, że w naszym salonie czujemy się naprawdę dobrze, ponieważ nasze otoczenie jest wygodne oraz przytulne. Udało się nam stworzyć świetną aranżację, która robi również dobre wrażenie na gościach – niejedna osoba pytała nas o ten sufit, jaki wybraliśmy, ponieważ dzięki niemu wnętrze wygląda nowocześnie i stylowo.

Michał Siermierczyk