Działanie leczenia neurochirurgicznego

Pracuję jako magazynier w hipermarkecie znanej sieci handlowej. W mojej okolicy ciężko o pracę, dlatego cały czas pracuję w tej samej, choć jest ona naprawdę bardzo ciężka. Niestety odbija się to nieprzyjemnym echem na moim zdrowiu i codziennym funkcjonowaniu. Wybrałem się więc do lekarza ze swoim problemem.

Skuteczne leczenie neurochirurgiczne

neurochirurgia bydgoszczMoja praca jest bardzo ciężka. Ostatnio zaczął bardzo doskwierać mi ból kręgosłupa, zwłaszcza w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Kiedy poszedłem do lekarza rodzinnego, dostałem skierowanie do ortopedy, jednak ortopeda stwierdził, że niestety nic problematycznego nie widzi w zdjęciu RTG. Wysłał mnie więc na rezonans magnetyczny. W diagnostyce tej okazało się, że mam przepuklinę jądra miażdżystego krążka międzykręgowego L5-S1. Nazwa brzmi strasznie. Na szczęście lekarz powiedział, że skieruje mnie do lekarza neurochirurga, ponieważ przepukliny kręgosłupa leżą w gestii neurochirurgii. Uspokoił mnie też, że mój problem jest uleczalny. Kiedy wybrałem się na wizytę do neurochirurga, od razu zaproponował odpowiednie i przede wszystkim bezpieczne leczenie, abym mógł spokojnie pracować i nie myśleć cały czas o bólu pleców. Teraz wszystkim znajomym mówię, że miastem, w którym na wysokim poziomie jest neurochirurgia Bydgoszcz. Dzięki zabiegowi krioablacji, który został wykonany przez neurochirurga, ból już mi tak nie doskwiera, dzięki czemu mogę wrócić do pracy, nie martwiąc się o bolące plecy.

W mojej pracy jako magazynier, najważniejsza jest siła i przede wszystkim zdrowy kręgosłup. Niestety praca ta może się przyczyniać do chorób kręgosłupa, z wiadomych względów. Wtedy polecam udanie się niezwłocznie do lekarza specjalisty neurochirurga, który prawidłowo zdiagnozuje problem i zaplanuje odpowiednie leczenie.

Katarzyna Mikołowska