Dodatki weselne – księga gości!

 

„Mili goście tort weselny kroić czas!”. Ten tekst wiele mówi i kojarzy nam się z jednym, bardzo ważnym wydarzeniem – ślubem! Tort to zupełnie inny temat, którego w tym artykule poruszać nie będziemy. Jeśli chodzi jednak o temat samych gości, a dokładniej, pamiątek ślubnych związanych z gośćmi to nie możemy zapomniec tutaj o weselnej księdze gości, której nie powinno zabraknąć na żadnym weselu. 

Księga gości na weselu

księga gości weselnych sklepOd pierwszego momentu kiedy słyszymy wyraz księga gości, nasuwa nam się pytanie – zrobić samemu czy oddać sprawę w ręce profesjonalistów? Otóż odpowiedź na to pytanie nie jest całkiemj jednoznaczna, bowiem wszystko zależy zupełnie od nas. Jesli wierzymy w swoje własne możliwości, talent i kreatywność to możemy taką księgę wykonać sami. Natomiast jeśli chcemy, aby przetrwała ona długie lata, a przy tym była ona estetyczna i ładnie wykonana, lepiej powierzyć jej wykonanie profesjonalnej firmie. Księga gości weselnych sklep – bardzo często wpisujemy to hasło aby znaleźć coś dla siebie. Księga może być spersonalizowana, nawet może zawierać zdjęcia. Bardzo modne jest zamawianie neutralnych księg gości, w które goście mogą wklejać zdjęcia wykonane w weselnej foto-budce. Taka księga bez wątpienia będzie wyjątkowa. W sklepach internetowych mamy mnóstwo takich księg gości do wyboru, dzięki czemu możemy bez problemu wybrać coś specjalnie dla siebie. Coś co będzie odpowiadało motywowi naszego wesela i naszym gustom.

Księga gości weselnych to istotny element, również ze względu na wystrój sali. Im większa tym bardziej przyciąga uwagę gości. Warto również umieścić ją w widocznym miejscu tak, aby goście mogli ją bez problemu zlokalizować i dodać swój własny wpis, lub jak było to już wcześniej wspomniane – zdjęcie z foto-budki. 

 

Przemek