Dobrze wyeksponowane towary na regałach

Od kilku lat prowadzimy z rodziną sklep osiedlowy. Początkowo wydawało się nam, że pomysł otwarcia takiego sklepiku nie wypali. Tyle jest przecież różnego rodzaju marketów, do których przyzwyczaiła się większość ludzi. A jednak sklep prosperuje bardzo dobrze i cały czas się rozwija. Wprowadzamy do oferty nowy towar, o który proszą klienci.

Wysokiej jakości regały w sklepie

regały sklepoweUrokiem małych sklepów jest to, że traktują one indywidualnie każdego klienta. Ekspedient jest w stanie pomóc wtedy w wyborze odpowiedniego produktu bardziej, niż w markecie, gdzie praktycznie wszyscy są anonimowi. Żyjemy aktualnie w czasach, kiedy to poszukujemy kontaktu z innymi człowiekiem bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Sami klienci i produktu nie tworzą jednak sklepu. Przy zakładaniu naszej działalności musieliśmy poczynić spore inwestycje. Chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę na to, na co często uwagi nie zwraca konkurencja. Przykładowo regały sklepowe są u nas wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyglądają bardzo ekskluzywnie. Wykonane są nierdzewnego metalu i wykończone drewnem. Całe połączenie nadaje regałom nietypowy charakter, który powoduje, że klienci chętniej nas odwiedzają. Każdy chce się czuć w danej przestrzeni wyjątkowo, nawet, jeżeli jest to zwykły sklep osiedlowy. Dodatkowym atutem wybranych przez nas regałów jest to, że posiadają one specjalne wyprofilowane miejsca, które pozwalają na misterne układanie trudnych do ułożenia towarów.

Miało być tak, że osiedlowe sklepy nie przetrwają nawałnicy dużych marketów. Okazuje się jednak, że ludzie szukają kontaktu z ludźmi, a tego nie uzyskają w centrach handlowych. Wychodząc z takiego założenia otworzyliśmy parę lat temu z rodziną niewielki sklep, który teraz rozwija się w naprawdę dobrym kierunku.

Mikołaj Grzegorczyk