Do czego pasują białe sneakersy?

Od jakiegoś czasu króluje na rynku obuwie, które może być noszone praktycznie wszędzie, na każdą okazję. Chodzi mianowicie o popularne sneakersy, które na przestrzeni ostatnich lat znacznie się rozszerzyły, jak chodzi o modele dostępne na rynku. Kiedyś było oferowane tylko i wyłącznie przez znane sportowe marki. Teraz można je spotkać nawet na działach z eleganckim obuwiem.

Sneakersy w stylizacji z sukienką

sneakers buty białePopularne od jakiegoś czasu sneakersy to nic innego jak trampki na gumowej podeszwie. Początkowo nazwa ta obejmowała tylko i wyłącznie specyficzne, młodzieżowe obuwie sportowe. Na dzień dzisiejszych sneakersami nazywane jest różnego rodzaju obuwie, również takie bardziej eleganckie. Wiosną królują sneakers buty białe, które nosi się praktycznie ze wszystkim. Białe sneakersy występują zarówno w wersjach sportowych, na płaskiej podeszwie, jak i w wersji na koturnie. Kobiety noszą je zarówno do spodni, jak i do sukienek. Ciekawym połączeniem jest zwiewna sukienka z delikatnymi, białym sneakersami. Takie zestawienie tworzy bardzo dziewczęcą, a zarazem wygodną stylizację. Białe sneakersy bardzo ładnie prezentują się na nodze, jednak ze względu na kolor szybko ulegają zabrudzeniom. Trzeba o nie w takim przypadku odpowiednio zadbać. Ze względu na to, z jakiego materiału są wykonane, należy je regularnie zabezpieczać kremami, woskami lub odpowiednimi impregnatami. Odpowiednio zadbane mogą nam posłużyć przez lata, nawet, kiedy są białe.

Popularne sneakersy w tym sezonie królują w bieli. Proponowane stylizacje z białymi sneakersami obejmują zarówno sportowe, jak i bardziej zwiewne stylizacje. Bardzo ciekawie wyglądają połączenia z sukienkami. Żeby białe sneakersy posłużyły nam przez długie lata, trzeba o nie odpowiednio zadbać.

Maciej Brzęczyszczykiewicz