Do czego mogą przydać się maskotki?

Moja miłość do pluszaków zaczęła się dosyć niewinnie, jednak rozwinęła się na tyle mocno, że dziś mogę pochwalić się całą ich kolekcją. Pluszaki świetnie nadają się do roli dekoracyjnej, ale i nie tylko. Mają znacznie więcej zalet, niż mogłoby się nam wydawać. Warto zatem kupić maskotkę choćby z przyczyn praktycznych.

Moje maskotki tygryski

maskotka tygrysJako małe dziecko zawsze powtarzałam, że pragnę mieć tygrysa. Wówczas nie rozumiałam, że są to zwierzęta dzikie, niebezpieczne i nie nadają się do domowej hodowli. Kiedy mama rok temu zapytała się, co chcę na dwudzieste urodziny odpowiedziałam jej żartobliwie, że wciąż marzę o tygrysie. Moja mama wzięła sobie bardzo do serca moje marzenia i dzięki temu na urodziny dostałam ogromną maskotkę. Maskotka tygrys była naprawdę bardzo realistyczna i tak duża, że zajmowała połowę łóżka. Od razu się w niej zakochałam, a poza tym nigdy nie miałam tak wielkiego misia! Na początku maskotka służyła mi jedynie jako dekoracja, lecz potem odkryłam że tygrysek może być bardziej użyteczny. Świetnie się do niego przytulało podczas spania lub kiedy doskwierała mi samotność. Zimą natomiast, kiedy od drzwi wejściowych nieco ciągnęło po nogach, położyłam przy nich maskotkę która świetnie ten chłód izolowała. Co zabawne, miś znalazł swoją „posadę” w mojej pracy. Pracuje jako fotograf i blogerka i kiedyś robiąc zdjęcie produktu który testowałam umieściłam go na tle tygrysa. Wszystkim niesłychanie spodobała się ta fotografia wobec czego tygrys w zasadzie od tamtego momentu gości na każdej mojej fotografii jaką wrzucam na bloga. Z biegiem czasu dokupiłam więcej maskotek tygrysów i obecnie w każdym pomieszczeniu rezydują przynajmniej trzy tygryski. 

Nieważne ile mamy lat, maskotki są doskonałe dla każdego i każdego z nas ucieszą. Mogą wobec tego pełnić dodatkowo świetną funkcje uniwersalnego prezentu. Jeśli zatem nie mamy pomysłu na to co kupić na daną okazję komuś bliskiemu, maskotka zawsze świetne się sprawdzi w roli prezentu. Zyskujemy tym samym pewność, że nasz kupiony prezent nie tylko będzie ładną dekoracją, ale użytecznym przedmiotem.

Maciej Brzęczyszczykiewicz