Dj na weselu na Śląsku

Jeśli w niedługim czasie planujecie ślub i nadal nie wiecie czy zespól muzyczny czy jednak dj to trochę postaram się pomóc. Obawiać można się, że wybór dj spowoduje brak zabawiania gości, lub tylko puszczanie muzyki? Hmm, trochę obaw jest, ponieważ nie każdy dj jest wodzirejem na weselu. Zanim wybierzecie konkretnego dj, warto dowiedzieć się czy on również prowadzi całą imprezę, czy tylko puszcza zamawiane kawałki, ewentualnie poprowadzi oczepiny na zamówienie.

Dj- to dobre rozwiązanie

dj na wesele RybnikOstatnio byłam na weselu, gdzie ku mojemu zaskoczeniu grał dj. Ale spokojnie, Panowie byli w dwuosobowym składzie. Jeden z nich był dj po prostu a drugi dj wodzirejem. I powiem Wam, ze była bardzo mile zaskoczona takim obrotem spraw. Dj na wesele Rybnik- w tych okolicach było wesele bardzo dobrze wypadł na tle innych wesel, na których byłam i to także takich, na których grały zespoły muzyczne. Nie twierdzę, że zespoły są złe, ale dj to też fajna propozycja. Wodzirej tak zabawiał gości, że można było popłakać się ze śmiechu. Wymyślał przeróżne zabawy przy oczepinach, ale także między tańcami. Nawet na parkiet porwał tą „starszą” część weselników. Zabawy nie były tak oklepane jak zazwyczaj bywa na weselach, tylko coś świeżego, nowego. Wyszłam z tego wesela bardzo zmęczona, ale za to rozbawiona do łez, dzięki wodzirejowi, który chyba nikogo nie zawiódł.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad wyborem, mogę Wam śmiało polecić wybór dj razem z wodzirejem na wesele, który będzie zabawiał Waszych gości, a Wy na pewno też nie będziecie się nudzić przy takim wodzireju. Jednak ludzie do takich zawodów muszą mieć serce i zdolności, aby zabawić taką dużą grupę ludzi. Ja chyba wolę brać udział w takich zabawach, niż je wymyślać i zachęcać ludzi do wspólnej zabawy. Także szacuj dla tych, co robią to znakomicie.

Zbigniew Kowal