Czym kierować się przy wyborze fotografa?

Mówi się, że zdjęcia oddają więcej, niż wspomnienia. Ja jednak z zawodzie fotografa zdecydowanie wolę określenie, że fotograf faktycznie ma za zadanie uchwycić ładne kadry, ale też i emocje, które pojawiają się podczas wydarzeń. Dzięki temu z czasem, może nawet po latach, jak będziecie wracać do tych zdjęć będziecie mogli przypomnieć sobie te najważniejsze chwile, w których braliście udział.

Cena za zdjęcia ślubne

klasyczna fotografia ślubna w Dąbrowie GórniczejFotograf na ślub to jednak taka osoba, która z całą pewnością powinna znać się na tym, co robi. Jeśli chodzi o zdjęcia, to te oczywiście nie dość, że muszą spełniać określone wymagania przez nas, fotografów, to jeszcze muszą podobać się klientowi. Klient na przykład nie wie, czy zdjęcie trzeba wykreować, czy nie, ale wie, co mu się najbardziej podoba, dlatego ja jako fotograf na ślub muszę mieć to wszystko pod kontrolą i faktycznie sprawdzać na bieżąco, jak radzą sobie moi konkurencji. Jeśli podobnie jak ja, to na pewno trzeba będzie podnieść nieco poprzeczkę i na przykład zaoferować więcej zdjęć za tę samą cenę, albo może bardziej zdjęcia lepszej jakości i usługi dodatkowe dla klientów, takie jak na przykład zrobienie materiału wideo. Fotograf na ślub ma mnóstwo możliwości na przyciągnięcie do siebie uwagi i faktycznie nic dziwnego, że większość z was, gdyż domyślam się, że jak czytacie ten artykuł jesteście klientami fotografów faktycznie chce otrzymać piękne zdjęcia, którymi później będzie można się pochwalić, aby klasyczna fotografia ślubna w Dąbrowie Górniczej i dla was była ciekawym przeżyciem.

Nie ma w tym nic dziwnego, takie zdjęcia są na pewno bardzo ładną pamiątką, a na tym się nie oszczędza. Odpowiedni fotograf na pewno nie będzie drogi, a z drugiej strony będzie dostarczał wspomnienia na wiele lat. Coraz częściej do wykonanych zdjęć można również otrzymać wydruk odbitek, jakie klient wybierze.

Michał Siermierczyk