Czy rozwód jest końcem związku?

Dla niektórych ludzi ślub jest świętością i uważają, że to co zostanie przyrzeczone na ślubnym kobiercu, to nie może zostać złamane. Wierność w związku jest bardzo ważna, bo daje poczucie bezpieczeństwa i pewności.

Sposób na odzyskanie żony

jak odzyskać żonę po rozwodzieBiorąc ślub nikt nie bierze pod uwagę rozwodu, bo każdy wierzy w miłość do grobowej deski i chce być szczęśliwy. Statystki pokazują, że z roku na rok, coraz więcej małżeństw się rozwodzi i nie ma jednego powodu na taki stan rzeczy. Rozpad następuje w wyniku zdrady, różnic charakteru, których nie można pogodzić, lub przemocy w rodzinie. Najczęściej rozwód jest ostatnim etapem wspólnej drogi dwojga ludzi, choć nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka. Niektórzy mężczyźni po czasie sobie uświadamiają, że zrobili błąd pozwalając odejść ukochanej kobiecie i podejmują różne działania mające na celu odzyskanie byłej żony. W większości przypadków są to działania skazane na niepowodzenie, jednak jakiemuś procentowi mężczyzn się to udaje. Jeżeli nie wiemy jak odzyskać żonę po rozwodzie, a mamy wspólne dzieci, to najlepiej wykorzystać w tym celu spotkania z nimi. Kobiety dla swoich dzieci są w stanie wiele zrobić i większość z nich nie utrudnia kontaktu im z ojcem. Udając się na spotkanie z nimi, będziemy mieli okazję porozmawiać z byłą żoną, a to świetna okazja do tworzenia więzi. Po rozwodzie wszystko musimy zacząć budować od nowa, ale warunkiem musi być zamknięcie za sobą przeszłości. Mężczyzna musi pokazać kobiecie, że już nie jest tym samym facetem.

To czy uda się facetowi odzyskać swoją żonę, w dużej mierze zależy od jej charakteru i tego co było powodem rozwodu. Dla niektórych kobiet jest on ostatecznym zamknięciem drzwi do poprzedniego małżeństwa i już nigdy nie ulegną byłemu mężowi, ale to kwestia indywidualna.

Agata Hurt