Bardzo tani skuter inwalidzki dla seniora

 

Zbliżają się osiemdziesiąte urodziny ukochanego dziadka. Zaplanowałam, że z tej okazji podaruję mu praktyczny skuter inwalidzki, dzięki któremu stanie się bardziej samodzielny i niezależny. Dziadek ma trudności z poruszaniem się, a z każdym rokiem jest coraz gorzej. Ostatnio narzekał, że ciężko jest mu dojść do sklepu, bo tak go bolą nogi. Myślę, że wózek inwalidzki typu skuter pomógłby mu w codziennym funkcjonowaniu.

Szeroki wybór komfortowych skuterów inwalidzkich

wózek inwalidzki typu skuterPrzeczytałam na forum internetowym dotyczącym jakości pojazdów elektrycznych, iż najważniejszy w skuterze jest akumulator. Najlepiej, żeby był żelowy, bo nie trzeba często go ładować. Jedno naładowanie pozwala spokojnie przejechać pięćdziesiąt kilometrów. Znalazłam tam też namiary na dobry sklep medyczny, więc przejrzę dokładnie przedstawioną ofertę sprzedażową. Szczególnie spodobał mi się wózek inwalidzki typu skuter w kolorze ciemnozielonym. Pojazd kosztuje niecałe trzy tysiące złotych, czyli jest dosyć tani. Skuter posiada akumulator żelowy i porządne amortyzatory umożliwiające jazdę po nierównej nawierzchni. Dodatkowym atutem wybranego przeze mnie modelu jest pojemny kosz na zakupy, skórzany fotel oraz najnowsze oświetlenie typu LED. Kierownica jest regulowana i obrotowa. Na nowoczesnym panelu wyświetla się miernik zużycia akumulatora. Pojazd może osiągnąć nawet prędkość dwudziestu kilometrów na godzinę.

Zanim złożę zamówienie, skontaktuję się ze znajomym rehabilitantem, aby ocenił, czy ten pojazd będzie nadawał się dla dziadka. Wiem, że sam pomysł kupna skutera jest jak najbardziej trafiony i pozwoliłby dziadkowi być bardziej samodzielnym i niezależnym od innych osób. Dziadek całe życie był bardzo aktywny i na pewno w obecnej sytuacji czuje się niekomfortowo.

 

Stanisław Strzępa