Auta elektryczne dla dzieci

Chyba każde dziecko Marzy o autku, które samo jeździ. Oczywiście takie marzenia możemy spełnić ponieważ koszt za takie autko wcale nie jest wysokie. Ceny wahają się w przedziale od 300 do 800 zł. Zatem mogą być idealnym prezentem z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Mikołaja. Oczywiście autka na akumulator powinniśmy kupować od znanych producentów i w polecanych sklepach z zabawkami.

Najlepsze samochody z akumulatorem

auta na akumulator dla dzieciOczywiście wszystkie auta na akumulator dla dzieci muszą mieć atesty bezpieczeństwa. Taką informację przeczytamy na opakowaniach czy kartonach wszystkich zabawek. Bez tego nie powinniśmy w ogóle rozważać zakupu danej zabawki. Ponadto zawsze należy patrzeć na wiek, dla którego przeznaczona jest Zabawka. Samochody elektryczne są dla dzieci około trzeciego roku życia. Jeśli jednak dziecko nie jest w stanie samo kierować może za niego to zrobić rodzic. W zestawie takich samochodów jest oczywiście pillot z dosyć dobrym zasięgiem. Wszystkie auta elektryczne mają oczywiście akumulator, który w pełni naładowany potrafi jeździć nawet do 2 h. Oczywiście otwierane drzwi, dzięki którym łatwo jest wsiadanie i wysiadanie z pojazdu to już Standard na wyposażeniu. Ponadto grube 10 cm koła pokryte guma zapewniają przyczepność podczas jazdy. Na końcu siodełko, które jest miękkie umila użytkowanie takiego pojazdu.

Wszystkie samochody elektryczne mają wiele klaskon oraz kluczyk w stacyjce. Dzięki temu dziecko naprawdę odnosi wrażenie, że sam kieruje pojazdem. Oczywiście samochód rusza po wcisnięciu pedału gazu, a hamuje po jego zwolnieniu. Dostępność kolorów spowodowała, że autka kupujemy także dla dziewczyn. Dostępne są kolory różowe, żółte, czarne, zielone, niebieskie i wiele innych. Zatem wybór jest bardzo ogromne i na pewno uda się kupić coś dla naszego dziecka.

Przemek